Pakiet sportowy

Sauna Infrared Masaż sportowy Floating
60 min 45 min 45 min
Kup pakiet za 209 zł
  • Sauna Infrared 60 min

    Każdy kto uprawia sport nie tylko zawodowo ale i rekreacyjnie, doskonale wie czym jest ból mięśni spowodowany wytwarzaniem się w nich kwasu mlekowego podczas treningu. Sauna infrared to idealne antidotum na takie dolegliwości. Poprzez rozgrzanie tkanek promieniowaniem podczerwonym rozluźnia i przyspiesza regenerację mięśni, dzięki czemu ból potreningowy zmniejsza się.

  • Masaż sportowy 45 min

    Masaż sportowy składa się z technik wykorzystywanych w masażu klasycznym (takich jak rozcieranie, ugniatanie, głaskanie…), jednak wykonuje się je przy użyciu większej siły. Sposób przeprowadzenia masażu sportowego jest zależny od konkretnych potrzeb klienta. Głównym celem jest przygotowanie mięśni do zwiększonego wysiłku oraz przyspieszenie ich regeneracji po treningu.

  • Floating 45 min

    Magnez jest jednym z najważniejszych biopierwiastków spełniającym wiele ról w organizmie człowieka. Przy uprawianiu aktywności fizycznym jest on wyjątkowo potrzebny dla zachowania prawidłowej równowagi w organizmie. Kontakt z wysoko stężonym roztworem soli Epsom w kapsule floatingowej jest doskonałą receptą na szybkie uzupełnienie niedoborów magnezu ze względu na jego wysoką zawartość